Таксі в Буковель

Якщо ви хочете дістатися в Буковель з міста Львів, або ж ви прибули до Івано-Франківська, Чернівці або Тернопіль, тоді краще всього звернутися в компанію «Буковель-Бус», замовивши таксі в Буковель.

Переваги даної послуги незаперечні, безліч туристів встигли переконатися самостійно:

 1. Замовивши таксі завчасно, ви відразу ж пересядете в комфортабельне авто і підете назустріч відпочинку. Наш водій буде чекати вас в заздалегідь обумовленому місці в будь-якому зручному для вас.
 2. В автопарку нашої компанії нараховується не один десяток автомобілів різного рівня комфорту. Крім цього, ми надаємо транспорт різної місткості, тому, якщо ви відправляєтеся відпочивати великою компанією або сім'єю, ми обов'язково надамо відповідний транспорт.
 3. Трапляється так, що туристи прибувають до міста більше в пізній час доби, тому, єдиним виходом в цій ситуації буде скористатися послугами «Буковель-Бус».

Ми надаємо туристам можливість насолодитися поїздкою до місця прибуття в комфортабельному авто з водієм вищої категорії, який чудово орієнтується в місцевості. Також гарантуємо повну безпеку пасажирів і багажу.

Пропозиції поїздок на таксі в Буковель

Враховуючи сучасний ритм життя, ми швидко звикли робити всі поставлені завдання, то ж стосується пересування. Таким чином, для тих, хто цінує свій час, послуги нашої трансферної компанії є найбільш актуальними.

«Буковель-Бус» пропонує туристам і великим компаніям скористатися нашим таксі, що включає такі маршрути:

 • Таксі Івано-Франківськ Буковель. З одного місця в інше ви прибудете за 1,5 години комфортної, приємної їзди. Подолавши відстань у 100 км, ви не відчуєте втоми.
 • Таксі Львів-Буковель. Звідси доведеться їхати довше. 240 км шляху займе приблизно 4 години подорожі, яка здасться вам відпочинком.
 • Таксі Чернівці-Буковель. За 3 години шляху ви подолаєте 170 км, але завдяки нашим комфортним авто, навряд чи ви відчуєте таку тривалу поїздку.
 • Таксі Тернопіль-Буковель – буквально через 4 години наш водій привезе вас за 230 км від міста в іншу атмосферу курорту Буковель.

Автобус і маршрутки до місця призначення – не самий вдалий вибір, оскільки водії цих транспортних засобів не захочуть зупинятися на ваше прохання сфотографуватися або розім'ятися на півдорозі.

Завдяки наявності безлічі автомобілів різного рівня комфорту, в нашій компанії ви можете замовити таксі будь-якої місткості, в залежності від того, скільки людей планує поїздку.

Крім перерахованого вище, ми надаємо такі послуги, як:

 • Трансфер дитячих та дорослих груп;
 • Займаємося організацією туристичних маршрутів;
 • Надаємо транспортні засоби в Буковель з аеропорту або залізничних вокалів;
 • Організовуємо групові поїздки людей, які хочуть більше дізнатися про тамтешньої місцевості.