Трансфер до Карпат

Швидкий недорогий і надійний трансфер до Карпат до Буковеля, Яремче, Ясіня, Драгобрат, Ворохта та інші селища

 
Комфортабельний мікроавтобус Кількість місць Маршрут з Івано-Франківська   Ціна Трансферу До Карпат
Auto6 8 300x225 1-8 місць Яремче, Ясіня, Драгобрат, Буковель Уточнюйте за телефоном : +38 (050) 087-36-20
mers 12mest 300x169 9-12 місць Яремче, Ясіня, Драгобрат, Буковель Уточнюйте за телефоном : +38 (050) 087-36-20
Auto 18 300x201 20 місць Яремче, Ясіня, Драгобрат, Буковель Уточнюйте за телефоном : +38 (050) 087-36-20

Незважаючи на казковий клімат Карпат і привабливе ландшафтне розташування, шлях до гір може здатися нудним, якщо неправильно вибрати маршрут і транспортний засіб для пересування. Крутизна серпантинової дороги і непростих зон для об'їзду здатні затьмарити шлях, але, якщо ви замовите послугу Трансфер до Карпат - це може врятувати ситуацію.

Наша компанія пропонує туристам скористатися послугами перевезення пасажирів, які хочуть відвідати Карпатські гори з метою подорожі, оздоровлення, розваги. У нас працюють тільки компетентні водії з великим стажем перевезень і добре знають місцевість. Вирушаючи на відпочинок з сім'єю, ви напевно будете здивовані рівнем комфорту наших транспортних засобів, а ділові люди зрадіють сервісу, наданого під час поїздки.

Крім подорожей в Карпати, ми пропонуємо трансфер Івано-Франківськ-Яремче, а також безліч інших оптимальних маршрутів, кожен з яких потішить туристів і задовольнить всі індивідуальні запити.

Основними перевагами нашого трансферу, зазначеними постійними клієнтами, є:

  • Постійна комунікація з клієнтами, заказавшими наші послуги;
  • Своєчасна, грамотно організована зустріч в аеропорту або на залізничному вокзалі;
  • Стабільні, прийнятні ціни на перевезення.

Чому варто вибирати «Буковель - Бус»

Наша компанія пропонує послуги вищої якості, які можуть з легкістю змагатися з європейським сервісом. Співробітники «Буковель - Бус» - це гостинний колектив. Ми завжди раді новим туристам, готові зустріти і розташувати в бажаній точці, а також провести екскурсії по тамтешній місцевості.

Як було раніше згадано, ми пропонуємо безліч маршрутів, серед яких найбільш затребуваними вважаються трансфер в Ясіня, а також трансфер Ясіня, Драгобрат.

Драгобрат – це лише географічне розташування в населеному пункті Ясінях. Практично, сам курорт розташований на відстані 14 км. 5 км дороги – то гірське бездоріжжя. Складність маршруту говорить про те, що долати його самостійно не варто.

Переваги нашої компанії

Наша компанія – це команда згуртованих професіоналів, які готові надати туристам послуги вищої якості. Про це говорять наші переваги, а саме:

     Автопарк, до складу якого входять комфортабельні автомобілі різної місткості. Ви можете замовити послугу перевезення як в легковому автомобілі на 3-5 місць, так і відправитися в подорож на мікроавтобусі (4-8 місць) або на автобусі для 12-20 пасажирів;

     Водії компанії «Буковель - Бус» мають тривалий водійський стаж, що гарантує безпеку перевезення;

     Трансфер дитячих та дорослих груп людей;

     Організація екскурсій;

     Постійна комунікація з клієнтами.

Якщо ви бажаєте приємно провести час, не замислюючись про проблеми пересування, телефонуйте в «Буковель - Бус», і ми в будь-який зручний час для вас організуємо зустріч і доставку пасажирів в Карпатські гори і трансфер Ясіня-Буковель.